Neden Swit Batarya

Swit'in yüksek kapasite Lithium Ion batarya paketleri profesyonel kamera kullanıcıları tarafından beğeni kazanmıştır. Batarya paketlerimizin iç pilleri belirli Japon firmaları tarafından üretilmektedir. Swit'de "Anton-Bauer Gold-Mount" ve "SONY BP V-Mount" tipi batarya paketleri ve şarz cihazları mevcuttur. Bu bataryalara sony BCL-70 modeli şarz cihazlarıylada dolum yapılabilmektedir. Bataryalar için özel olarak üretilen şarj cihazları ise yüksek performansıyla kısa sürede bataryanızın dolumu sağlar.

Swit btaryaların S-8080 S-8110 S-8160A/S olamak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır. S-8080 modeli sony aküler gibi 95watt olarak tasarlanıp çok fazla performans gerektirmeyen standart çekimler için uygundur. S-8110 Modeli ise artan watt ıyla birlikte içindeki pil sayısıda 4 adet arttırılmıştır. Kamerada kesintisiz 4 saatlik kullanım süresiyle özellikle ışıklı çekimler ve haber çekimlerinde en doğru tercihtir. Referanslarımızda mevcut olan tüm ulusal ve yerel kanallar genellikle bu modeli tercih etmektedirler. S-8160 modeli ise çok daha fazla artan watt ve pil sayısıyla kesintisiz 6 saatlik bir kullanımla uzun soluklu dizi ve film çekimleri için ideal bir üründür. Yapılacak çekimin uzunluk ve türüne göre tek yapmanız gereken sizin için uygun olan modeli seçmek.

Tüm Swit ürünlerinin CE belgesi mevcuttur. Ayrıca 1 yıl garantisi vardır. Swit gurubu bataryalar ve şarz cihazları yüksek kalite ve performansıyla broadcast sektörünün beğenisini kazanırken, cazip ve de çok uygun fiyatlarıyla da tüm kullanıcıların memnuniyetini arttırmıştır. Sizde bu kalite ve performas memnuniyetinden yararlanmak isterseniz sadece bizi aramanız yeterli.